ורשה, פולין

Next Ursus

הזדמנות השקעה בפרויקט Multi-Family מהגדולים בורשה במחירי Pre-sale

החל מ

455,471 ₪

תאריך מסירה
רבעון 3, 2023
תשואה חזויה
10% - 8%
מיקום
Ursus
רובע Ursus - תזמון השקעה מושלם

רובע אורסוס השוכן במערב ורשה הוסב בשנים האחרונות מרובע תעשייתי לרובע מגורים, ומאז נהנה מהגירה חיובית עקבית ויציבה, עם קצב גידול אוכלוסין של 1.7% מידי שנה בעשור האחרון, והסיבה לביקוש הגבוה ברורה – כי הוא מציע אלטרנטיבה כפרית ומרווחת עם רמת מחירים מפתה (רכישה והשכרה) ביחס למרכז ורשה – וכל זאת במרחק 20 דק' נסיעה ממרכז העיר.

Next Ursus - סטנדרט חדש ברובע

Next Ursus הוא פרויקט Multi-Family שאפתני, וכשמו כן הוא, נועד לשנות את פני הרובע. הקומפלקס יכיל 1,125 דירות על פני 14 בנייני מגורים. כיאה לפרויקט Multi-Family, בקומפלקס יייבנו שטחים ציבוריים רחבי ידיים, גני שעשועים, גינות, מגרש כדורעף, חדר כושר ועוד. מגרשי חניה תת-קרקעיים ייבנו לרווחת הדיירים, ובהם יוצבו עשרות עמדות להטענת רכב חשמלי.

הפרויקט ממוקם כ-10 דק' הליכה מתחנת הרכבת המובילה ללב העיר תוך 15 דק' בלבד, ו-12 דק' הליכה ממרכז העסקים של שכונת Niedzwiadek, הכולל קניון רחב ידיים, מכולות, חניות לתחזוקת הבית, מסעדות, בתי קפה, בתי ספר, מרכזים קהילתיים ובריכת שחיה.

צפי עליית המחירים ברור מאוד לגבי רובע Ursus, לאור הביקוש הגובר בהתמדה, ולכן זה הזמן הנכון להשקיע בדירה למגורים בפרויקט הדגל של הרובע.

תשריטי דירות בפרוייקט

בואו נדבר על הפרויקט

הרשמה לניוזלטר

לקבלת עדכונים ותכנים שוטפים אודות קורסים, מפגשים והזדמנויות השקעה, הצטרפו לרשימת התפוצה של Rentpo

החילזון 6, רמת גן

החילזון 6, רמת גן

© כל הזכויות שמורות Rentpo 2022
דילוג לתוכן