מהפכת ה- PropTech / RETech

הנגשת עולם הנדל"ן באמצעות טכנולוגיה

זהו ללא ספק הדור שבו הטכנולוגיה חודרת לכל תחומי החיים. בין יתר הענפים הללו, ניתן למנות, בשעה טובה, גם את ענף הנדל"ן, שהתחדש לאחרונה בפלטפורמות RETech/PropTech פורצות דרך.

פלטפורמות ה-RETech (קיצור של Real Estate Technologies) או PropTech (קיצור של Properties Technologies) הולכות ומשנות בימים אלה את פניו של ענף הנדל"ן. מדובר על פלטפורמות מבוססות טכנולוגיה הפועלות בשדה הנדל"ן בכל רחבי העולם, אשר נועדו בעיקרן לייעל ולפשט תהליכים שונים בתחום הנדל"ן – החל באינטגרציה ושיתוף של מידע, דרך עריכת עסקאות רכישה ועד לפישוט תהליכי השקעה.

פלטפורמות אלה מסייעות בהנגשת עולם הנדל"ן – שהיה שמור עד כה לקומץ יזמים ועוסקים בתחום – אל ההמון. בין התהליכים המרכזיים שמתרחשים בשדה הריטק/פרופטק, ניתן למנות תהליכי דיגיטציה של עסקאות והשקעות, דיגיטציה של ניהול נכסים, הדמיות VR (מציאת מדומה) לנכסים, ויזואליזציות של שלבי תכנון, השקעות המונים, טכנולוגיות איסוף ומסירת מידע וכיוצא באלה.

כמו בכל תחום אליו חודרת הטכנולוגיה, אחד המאפיינים הבולטים של מהפכת ה-RETech הוא הגידול הכמעט מעריכי במקורות מידע על עולם הנדל"ן בכל רחבי העולם. בתוך כמה שנים, הפך שדה הנדל"ן לשדה גלובאלי, עתיר תוכן, המאפשר גם לשחקנים פחות מתוחכמים לרכוש ידע, להתמקצע ולהפוך בעצמם ליזמים או למשקיעים אקטיביים. מהלך זה מתאפשר, בין היתר, בזכות תהליכים גוברים והולכים של שיתוף מידע בין שחקנים קטנים ובינוניים מכל העולם, רשתות חברתיות וקהילות, כמו גם פלטפורמות אינטרנטיות שנועדו לספק מידע.

קטגוריה

  • השקעות
  • נדל"ן

שיתוף ברשתות חברתיות

הרשמה לקבלת עדכונים

פוסטים נוספים

הרשמה לקבלת עדכונים

שיתוף ברשתות חברתיות

צרו קשר

אנחנו כאן כדי לעודד צמיחה, חופש וביטחון כלכלי. נשמח לעזור לכם להגשים את מטרותיכם – השאירו פרטים ונדבר בקרוב

הרשמה לניוזלטר

לקבלת עדכונים ותכנים שוטפים אודות קורסים, מפגשים והזדמנויות השקעה, הצטרפו לרשימת התפוצה של Rentpo

החילזון 6, רמת גן

החילזון 6, רמת גן

© כל הזכויות שמורות Rentpo 2022
דילוג לתוכן